ЗВІТ ДИРЕКТОРА

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА № 30 С. ТОРГОВИЦЯ

РОМАНІЙ ОЛЕНИ МИКОЛАЇВНИЗА 2014 – 2015 Н.Р.

І. Організація навчально-виховного та навчально-виробничого процесу

У 2014-2015навчальному році навчально-виробничий процес у професійно-технічному училищі №30 с. Торговицяорганізовувався і проводився у відповідності до вимог Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про професійно-технічну освіту”, “Державного стандарту професійно-технічної освіти України”,“Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах”, затвердженого наказом МОН України від 30.05.2006 р. №419, і являє собою систему організаційно-педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до вимог державних стандартів.

У відповідності до вимог нормативних документівнавчально-виробничий процес в училищі ґрунтується на принципах гуманістичної особистісно-орієнтованої педагогіки, демократизму, незалежності від політичних, громадських, релігійних об’єднань, спільній діяльності педагогічних працівників, учнів,  батьків, колективів підприємств і включає гуманітарну, фізичну, загально-професійну, професійно-теоретичну, професійно-практичну підготовку, а також виховну роботу з учнями.

Організація діяльності педагогічного колективу училища щодо забезпечення навчально-виробничого процесу здійснюється відповідно до плану роботи професійно-технічного училища №30 с. Торговиця на навчальний рік, який є основним документом, що визначає основні напрямки діяльності училища і проблеми, над якими працюватиме колектив у поточному навчальному році.

1.1. Організація навчально-виховного процесу

Адміністрація професійно-технічного училища №30 с.Торговиця приділяє велику увагу вивченню контингенту новоприбулих учнів, виховній роботі з учнями училища та їх батьками, вивченню  умов проживання учнів, виявленню учнів з малозабезпечених та неблагонадійних сімей, учнів соціально-незахищених категорій, організації та проведенні роботи по профілактиці порушень, навчальній, виробничій  дисципліні, психологічній роботі з учнями та їх батьками, формуванню стійких загальнолюдських та загальнонаціональних компетентностей учнів.

Учні професійно-технічного училища №30 с. Торговиця – учасники обласних конкурсів фахової майстерності, оглядів-конкурсів творчих колективів художньої самодіяльності. .

З метою розвитку творчих здібностей учнів в училищі щорічно проводяться конкурси художньої самодіяльності серед навчальних груп, заходи до визначних та пам’ятних дат, тематичні тижні, в рамках яких проводяться конкурси стінних газет, плакатів та листівок.

Адміністрація училища постійно працює над профілактикою правопорушень та злочинності серед учнівської молоді. В училищі ефективно працює Рада профілактики правопорушень. Створено банк даних дітей «групи ризику», які знаходяться на внутріучилищному контролі. На засіданні Ради профілактики правопорушень розглядаються особові справи учнів з девіантною поведінкою, заслуховуються учні та їх батьки, визначаються першочергові та довготермінові спільні заходи по попередженню кризових та проблемних ситуацій.

Адміністрація ПТУ №30 с. Торговиця тісно співпрацює зі службою у справах дітей, соціальним центром для сімї, дітей та молоді, кримінальною міліцією, батьківським комітетом, планує і проводить спільні  профілактичні рейди та заходи, спрямовані на поліпшення навчальної та трудової дисципліни, успішності, організації та проведення культурних заходів, поліпшення дозвілля учнів.

Для детального ознакомлення звіту Вам потрібно зберегти по ссилкі нижче.

 

 

Звіт директора 2014-2015 Романій
Звіт директора 2014-2015 Романій
звіт директора 2014-2015 Романій.docx
50.9 KiB
219 Downloads
Details...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.