Відбувся випуск робітників за спеціальністю кухаря та кондитера

Професійно-технічне училище № 30 с. Торговиця продовжує добрі традиції з навчання та виховання кваліфікованих робітничих кадрів для нашої держави, адже саме за молоддю майбутнє України.
29 січня 2016 року в ПТУ № 30 с. Торговиця відбулась подія – 48 кваліфікованих робітників за спеціальністю «Кухар; кондитер» вирушили в самостійне життя.
Під час проведення випускного вечора з привітанням до учнів звернулась директор училища Романій Олена Миколаївна побажавши міцного здоров’я, творчої наснаги і безхмарного неба на життєвій ниві, та після за читання наказу про видачу дипломів заступником директора з навчально-виробничої роботи Дородновим Юрієм Якимовичем урочисто вручила учням свідоцтва про повну загальну середню освіту і дипломи кваліфікованих робітників. До привітань випускників долучилися також працівники училища, які стали цим учням найріднішими – це класний керівник групи № 54 Дащенко Світлана Борисівна і майстер виробничого навчання Науменко Людмила Олександрівна та майстри виробничого навчання групи № 65 Міліч Галина Степанівна і Скалівська Ольга Михайлівна, які побажали кожному випускнику знайти свій життєвий шлях та стати гідним громадянином своєї держави.
Під керівництвом керівників гуртків Сторожук Олени Юріївни, Шнайдера Артема Васильовича учні-гуртківці підготували випускникам чудову концертну програму з піснями, віршами та привітаннями, що прийшла до душі, як випускникам так і присутнім на святі.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.