Category Archives: Навчально-виховна робота

Комунікативна компетентність педагога

   Годину спілкування з елементами тренінгу: «Комунікативна компетентність педагога» було проведено з майстрами в/н ПТУ №30 с. Торговиця, оскільки майстерність психологічного спілкування є необхідним інструментом гуманізації освіти. Високих результатів в своїй діяльності може досягти лише той педагог, який вміє налагоджувати стосунки з вихованцями, батьками, якому притаманні вміння зрозуміти своїх партнерів, спрямувати

“Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв небесної Сотні”

  20 лютого 2019 року Україна і весь цивілізований світ вшановує подвиг учасників Революції гідності, згадує Героїв небесної Сотні.   В ПТУ №30 с.Торговиця були проведені заходи: виховна година на тему: “Ми українці ми єдині”; переглянуто документальний фільм “Революція гідності”; в бібліотеці проведений вечір пам’яті: “Зима, що нас змінила”.  

День Святого Валентина

   14 лютого 2019 року в ПТУ №30 с.Торговиця відбувся захід до “Дня Святого Валентина”. Свято проводилось у вигляді розважального конкурсу “Хто зверху”. Молоді й амбіційні хлопці та дівчата були поділені на команди. Змагання проходило у гарній і дружній атмосфері. Конкурс всім сподобався, команди були нагороджені солодкими подарунками. 

« Older Entries