Відбувся обласний навчальний семінар практичних психологів та соціальних педагогів

12-13 жовтня 2015 року на базі ПТУ №30 с. Торговиця відбувся обласний навчальний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Психопрофілактична робота практичних психологів щодо суїцидальних тенденцій підлітків. Практичний досвід роботи» мета якого актуалізувати та удосконалити знання практичних психологів та соціальних педагогів щодо проблеми суїцидів серед підлітків: їх причини, мотиви і наслідки; підвищити їх професійну компетентність з питань проведення корекційної роботи щодо профілактики суїцидальної поведінки у неповнолітніх; сприяти скороченню кількості випадків суїцидів серед підлітків.

Відкрила семінар директор ПТУ №30 с. Торговиця Романій О.М., наголосивши на актуальність проблеми та профілактику суїцидальної поведінки в навчальному закладі.

Методист НМК ПТО Мандрегеля Н.О. розпочала семінар з теми: «Загроза суїциду в учнівському середовищі» та «Суїцидальна поведінка –міфи чи реальність».

Продовжила тренінгове заняття практичний психолог ПТУ №30 с. Торговиця Мандрик І.М. вправою «Золота амфора» з метою усвідомлення важливості життєвих цінностей. Під час проведення тренінгу був використаний відео матеріал про Ніколаса Вуйчича. Учасниками семінару було опрацьовано притчу «Цінність життя». Слідуюча вправа «Я через десять років» була проведена з метою розвитку самосвідомості, прогностичних подій та результатів, далі була проведена робота в групах де було подано ситуації в яких учасники семінару вирішували алгоритми дій щодо виявлення та профілактики суїцидальної поведінки. На завершення була використана вправа «Лист на згадку» в якій учасники отримали листи, в яких ділилися враженнями від проведеної роботи та підвели підсумки семінару.

This slideshow requires JavaScript.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.