Про недопущення руйнації системи ПТО!!!

Шановні колеги!

Залишається загрозливою ситуація з намірами Уряду передати майно ПТНЗ в комунальну власність та фінансування з місцевих бюджетів. Ця ініціатива передчасна і в умовах економічного спаду, відсутності нового податкового законодавства та зважаючи на зміну органів самоврядування може привести до руйнації системи ПТО. Від таких дій постраждають в першу чергу учнівські та педагогічні колективи. Для привернення уваги до цієї проблеми 03 грудня 2015 р. асоціацією працівників ПТО в Дніпропетровській області зареєстрована петиція до Президента за адресою  – https://petition.president.gov.ua/petition/18115

На жаль не зважаючи на розіслану інформацію петиція за тиждень (7 днів) набрала всього 1980 голосів. В списку осіб , що підтримали петицію майже відсутні прізвища працівників системи ПТО Кіровоградщини.

Звертаюсь до всіх кому не байдужа доля системи ПТО негайно відгукнутися своїм особистим голосуванням, залучивши до цього батьківську громадськість  та повнолітніх учнів.

Ваш голос може бути вирішальним під петицією до Президента України щодо зміни фінансування, передачі майна, землі професійно-технічних навчальних закладів, а значить і в цілому майбутнього професійно-технічної освіти України!

 

Важливо!!!

Для підтримки петиції та реєстрації на сайті адміністрації президента потрібно мати електронну почту та податковий номер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.