Відкриття меморіальної дошки

13 жовтня 2015 року на передодні свята Покрови, Дня Українського козацтва в ПТУ № 30 с. Торговиця відбулася лінійка присвячена  Дню захисника України та відкриттю в училищі меморіальної дошки в пам’ять про випускників училища Томака Миколу Миколайовича, Сурженка Сергія Івановича, Покрищенка Миколи Миколайовича, Азарова Олександра Олеговича, що загинули боронивши нашу державу під час проведення антитерористичної операції на сході України.

На відкриття меморіальної дошки було запрошено Голову Новоархангельської районної державної адміністрації Зубова Д.А., військового комісара Новоархангельського РВК Лисенка А.М., родичів та близьких загиблих випускників. Художнім керівником та учнями училища було підготовано виступи під час яких лунали національно патріотичні вірші та пісні.

До присутніх звернулися директор училища Романій Олена Миколаївна. Вона привітала всіх з подвійним святом, та провела паралель між захисниками Вітчизни 1941-1945 років і нинішніми випускниками ПТУ, які так само боронять рідну землю від ворожої навали. Двоє з них – Григорій Буряк і Роман Ткаченко нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Також Олена Миколаївна вручила грамоту адміністрації училища майстру виробничого навчання Мойсеєнку Володимиру Олександровичу, який протягом року перебував в зоні АТО, а повернувшись на роботу, проводить патріотичне виховання з учнями.

Право відкрити меморіальну дошку було надано сестрі Томака Миколи Миколайовича – Терновенко Наталії Миколаївні, яка закликала учнів училища бути гідними загиблих героїв, і проявляти це в навчанні та у щоденних справах. До меморіальної дошки від педагогічного, учнівського колективу ПТУ, рідних та близьких загиблих були покладені квіти.

Слово було надано військовому комісару Лисенку Андрію Миколайовичу. Він зазначив, що сьогодні відкрито дошку героям, які колись так само стояли на лінійці, опановували робітничі спеціальності.

Дмитро Андрійович Зубов в свою чергу висловив подяку від райдержадміністрації, районної ради та депутатського корпусу райради подякував усім, хто був причетний до виготовлення і встановлення меморіальної дошки.

На закінчення лінійки меморіальну дошку освятили протоієрей Свято-Михайлівського собору української православної церкви Київського Патріархату Ілля Сович та протоієрей Василь Палюга з с. Торговиця.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.