Відкриття модернізованої лабораторії

02 жовтня 2015 року в ПТУ № 30 с. Торговиця відбулась визначна подія відкриття модернізованої лабораторії для спеціальності кухар та кухар –кондитер. Право урочисто відкрити оновлене приміщення було надано заступнику голови Новоархангельської районної ради Гроху Анатолію Миколайовичу та директору
ПТУ № 30 с. Торговиця Романій Олені Миколаївні.

Анатолій Миколайович відзначив, що модернізація освіти дає великі можливості та привітав усіх присутніх з відкриттям лабораторії  вручивши почесну грамоту колективу училища за значний вклад в розвиток агропромислового комплексу Новоархангельщини, окремим рядком прозвучало привітання з наступаючим Днем працівників освіти та 75 річницею заснування професійно-технічної освіти в Україні.

Олена Миколаївна також привітала всіх присутніх з наступаючими святами, подякувала всім працівникам училища за підтримку та допомогу в здійсненні модернізації лабораторії, людям, що надали спонсорську допомогу та наголосила, що оновлена лабораторія відповідає державним стандартам і це в свою чергу дасть змогу підвищити рівень практичної майстерності учнів.

Також на відкриття лабораторії було запрошено ветеранів освітянської праці, яким було вручені подяки від адміністрації та профспілки, за значний вклад в підготовку кваліфікованих робітничих кадрів.

DSC_5485 DSC_5491 DSC_5493 DSC_5498 DSC_5502 DSC_5506 DSC_5553

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.