Обласний з’їзд голів учнівського самоврядування серед ПТНЗ

15 грудня 2015 року на базі Кіровоградського державного будинку художньої та технічної творчості відбувся обласний збір ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградщини.

Голова комітету учнівського самоврядування ПТУ № 30 с. Торговиця Алла Аркуша також прийняла участь у засіданні загальних зборів. На порядку денному обговорювались:

  • звіт голови ради про роботу обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів (ОРУС ПТНЗ) за минулий 2014-2015 навчальний рік;
  • ознайомлення із статутом ОРУС ПТНЗ;
  • затвердження плану роботи на 2015-2016н.р. ОРУС ПТНЗ;
  • презентація кандидатів на посаду голови ОРУ ПТНЗ;
  • вибори, присяга та виступ голови ОРУС ПТНЗ.

Голова комітету учнівського самоврядування ПТУ № 30 с. Торговиця на гідному рівні представила училище та прозвітувала про роботу, досягнення та проблемні питання училищного самоврядування. Протягом з’їзду учасники та їхні супроводжуючі мали змогу обмінятися надбаним досвідом, поділитися шляхами вирішення проблем, що виникають під час діяльності самоврядування. Та найголовнішим є те, що учнівське самоврядування дає можливості краще налагодити відносини між учнями та адміністрацією, педагогічним колективом училища, дає змогу учням стати більш відповідальними, дисциплінованими.

This slideshow requires JavaScript.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.