Відбувся круглий стіл «Родинні мости»

20 листопада 2015 року в ПТУ № 30 с. Торговиця відбувся круглий стіл «Родинні мости», метою якого було усвідомлення батьками, що психолого-педагогічні проблеми дитини небагато важливіші ніж будь-які інші, а також відновити мотивацію у батьків до родинного виховання та активної участі у житті дитини за участю батьків першого курсу, представників кримінальної міліції в справах дітей Голінко О.О. та директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Арделян О.В..

Під час проведення заходу до слова запрошувались директор училища
Романій О.М.,  в.о. ЗНВР Сербин В.В., практичний психолог Мандрик І.М..  В зв’язку з реаліями сьогодення запрошені представники приділяли увагу підвищенню рівня правової обізнаності батьків та відповідальність за виховання власних дітей, організацію їхнього змістовного дозвілля, профілактиці негативних явищ та формування здорового способу життя. Окреме питання було приділено високому   рівню суїцидів серед молоді по всій території України.

Практичний психолог Мандрик І.М. спільно з директором Новоархангельського РЦСССДМ провели бесіду з батьками на вказану тематику, щодо виявлення суїцидальних настроїв у дітей та недопущення здійснення спроб суїциду.

З батьками, що були присутні на батьківських зборах Мандрик І.М. провела анонімне анкетування, результатом якого стало те що:

– 16 % батьків вважають, що вони  мають якомога більше уваги приділяти своїм дітям;

– 52 % батьків звертають увагу на проблеми своїх дітей, але повністю вирішити їх не мають або можливостей, або знань або часу;

– 32 % батьків мають гарні стосунки у сім’ї, що дозволяють спільно розв’язувати проблемні ситуації, прекрасно розуміти один одного. Але зазвичай забувають про виховання у дітей самостійності та самодостатності.

По завершенню круглого столу батькам було вручено пам’ятки «Десять кроків, щоб стати кращими батьками» в свою чергу батьки учнів висловили свої враженнями від проведеного заходу, дякуючи працівникам училища та залученим спеціалістам, з основною думкою про прагнення спільно вирішувати проблеми, які пов’язані з особливостями виховання їхніх дітей.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.