Андріївські вечорниці

З поміж зимових свят «Андріївські вечорниці» – одне з найвеселіших та найочікуваніших для учнівської молоді ПТУ № 30 с.Торговиця. Організаторами цього дійства стали вихованці гуртка «Вокально-хорового співу» та «Малих драматичних форм» (керівник – Сторожук Альона Юріївна).
На свято були запрошені учні та трудовий колектив закладу, хор ветеранів с.Торговиця «Осінній гай», атакож усі бажаючі, кому не байдужі українські національні традиції та обряди.
На імпровізованій сцені, що нагадувала українську світлицю, розквітли бабусині рушники і сучасні вишиванки, домоткані серветки і доріжки. Стіл застелений українською скатертиною, на якому самі найсмачніші українські страви. Тут і вареники, і пиріжки, і узвар…
Та найяскравішою на святі була Калита – символ Сонця, достатку, щедрості і любові. Гостинна господиня та господар вечора, ролі яких майстерно зіграли Блінкова Валентина та Коваль Олександр, запрошують дівчат до своєї хати на вечорниці. Гомін, жарти, сміх і веселощі. А тут і хлопці не забарилися…
Під час проведення свята всі присутні мали змогу побачити і, головне, відчути атмосферу українських традицій, зазирнути в недалеке минуле нашого народу і запам’ятати, передати наступним поколінням слово і пісню, щирість і радість життя.
Ще довго в той вечір не стихали дзвінкі голоси у закладі, ділилися враженнями, жартували, але головне – в душах і серцях присутніх народилося оте сокровенне – наше, українське, що від діда-прадіда нам подароване, яке ми маємо берегти і примножувати.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.