Наші працівники

Адміністрація:

  • Романій Олена Миколаївнадиректор ПТУ № 30 с. Торговиця
  • Дороднов Юрій Якимовичзаступник директора з навчально-виробничої роботи
  • Мандрик Інна Миколаївна – психолог, в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи
  • Поліщук Світлана Володимирівна – методист, викладач
  • Ліподат Людмила Володимирівна – головний бухгалтер
  • Ліподат Людмила Михайлівна – інспектор з кадрів
  • Фарина Олександр Миколайович – завідуючий господарською частиною
  • Редькіна Ніна Михайлівна – бухгалтер
  • Качур Світлана Михайлівна – бухгалтер
  • Ремез Ірина Іванівна – фахівець з охорони праці
  • Томило Олена Василівна – юрисконсульт
  • Слюсаренко Лілія Володимирівна – секретар
  • Букур Олена Дмитрівна – лаборант
  • Тріщенко Віта Миколаївна – бібліотекар
  • Будянська Аліна Юріївна – медична сестра
  • Десятніченко Наталя Вікторівна – вихователь 
  • Реп’ях Антоніна Миколаївна – комендант

Викладачі:

    • Фарина Валентина Володимирівна 
    • Глущенко Оксана Анатолівна 
    • Зінченко Любов Григорівна 
    • Павленко Оксана Анатоліївна 
    • Даценко Антоніна Болеславівна 
    • Бичковська Ольга Миколаївна 
    • Дащенко Світлана Борисівна 
    • Онищенко Ігор Миколайович
    • Науменко Валентин Григорович
    • Сінкевич Оксана Василівна 
    • Дудняк Ігор Петрович 
    • Попова Галина Володимирівна 
    • Мойсеєнко Володимир Олександрович
    • Негур Надія Григорівна 
    • Шендрик Тамара Юріївна 
    • Дудняк Ігор Петрович

Майстри виробничого навчання:

Професія: “Кухар, кондитер”

    • Скалівська Ольга Михайлівна
    • Міліч Галина Степанівна
    • Науменко Людмила Олександрівна
    • Орделян Тетяна Василівна

Професія: “Тракторист-машиніст с/г виробництва,

слюсар з ремонту с/г машин та устаткування,

водій автотранспортних засобів” 

    • Колісніченко Михайло Михайлович
    • Гаврилюк Віталій Васильович  
    • Танасієнко Володимир Іванович 
    • Пристінський Владислав Сергійович 

Професія: “Оператор комп’ютерного набору,

офісний службовець (бухгалтерія)”

  • Кривенко Дар’я Віталіївна  
  • Кривенко Володимир Михайлович
  • Степанова Олена Олександрівна

Професія: “Муляр, штукатур,

електрозварник ручного зварювання”

  • Глущенко Володимир Сергійович  
  • Апостолова Таїса Володимирівна

Керівники гуртків:

  • Миронюк Сергій Васильович
  • Сторожук Олена Юріївна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.