День Гідності та Свободи

21 листопада 2015 року в історії України відзначається День Гідності та Свободи. Ця подія не могла пройти поза увагою. 23 листопада 2015 року в ПТУ № 30 с. Торговиця відбувся груповий захід присвячений річниці Революції Гідності. В рамках якого учням училища було продемонстровано документальний фільм «Революція Гідності. Спецпроект» та відбулося вшанування пам’яті «Небесної сотні» кожен студент вважав своїм обов’язком.

Євромайданом прийнято називати масштабні акції протесту 2013-2014 років, що відбувалися в Україні та на підтримку народу України в інших країнах. Протестувальники вийшли на вулиці 21 листопада 2013 року, коли за кілька днів до Вільнюського саміту «Східного партнерства»(28-29 листопада 2013 року) Кабінет міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відмова уряду від європейського курсу, який асоціювався в українців з поліпшенням якості життя, позитивними перетвореннями країни, став останньою краплею в терпінні та витримці українського народу.

Було б наївно вважати, що Євромайдан став лише відповіддю на рішення Кабміну відмовитися від євроінтеграції. Майдан – так вже повелося в нашій історії – це загальний показник стану суспільства, один з проявів реакції народу на дії влади. В листопаді українська влада не тільки не дослухалася до суспільної думки, а й жорстокими, насильницькими методами намагалася придушити «прагнення до свободи». Але не вийшло…Народ довів, що має гідність та вартий кращого життя, з правом жити в європейській країні.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.