1 вересня 2017 – День знань!

   Урочистою лінійкою, присвяченою Дню Знань в ПТУ №30 с. Торговиця розпочато новий навчальний рік. На підняття державного прапора України був запрошений викладач ПТУ №30 с. Торговиця, учасник бойових дій в зоні АТО Мойсеєнко В.О.. Хвилиною мовчання та покладанням квітів, вшанували пам’ять загиблим воїнам АТО, які зовсім недавно закінчили училище, їхні імена  та прізвища викарбувані на меморіальній дошці, яка знаходиться на території навчального закладу.

  Гарні емоції та різні смаколики дарували учням-першокурсникам учасники художньої самодіяльності. Батьки отримали багато вражень, не тільки від виступів учнівської молоді, викладачів, адміністрації училища, запрошених гостей, а й від оновлених кабінетів, лабораторій, майстерень, які привітно зустрічали учнів – майбутніх майстрів своєї справи.

   Через райдужні ворота, що символічно вказують дорогу до знань, учні заходили в училище на свій перший урок, прикріпивши на карті жовто-блакитну стрічку на різних регіонах України, висловлюючи свою громадську позицію, що наша країна єдина і неподільна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.