ТИЖДЕНЬ ПРАВА

 

   З 10 по 14 грудня у ПТУ №30 с.Торговиця проходив «Тиждень права».

 Метою тижня правових знань, було формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань в учнів, прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів, підвищення рівня правової культури учнів, попередження асоціальних проявів серед неповнолітніх. У рамках тижня було проведено бесіди на правову тематику з учнями, зокрема, на тему «Чи знаєш ти свої права?». Учні виконували різні творчі завдання: «Що мені потрібно для щастя», «Я маю право», «Пропагування прав».  Між учнями груп  проводилась бліц-вікторина: «Зміст Конвенції про права дитини?».

  В рамках  Всеукраїнського уроку на тему «Права людини», який був проведений з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 році Загальної декларації прав людини, учні ознайомилися з основними правами, закріпленими Загальною декларацією прав людини та виконали вправи: «Як ви думаєте?», «Права людини – база правового положення в державі», прослухали інформаційне повідомлення «Що таке права людини».

  Було проведено анкетування серед учнів «Думки, пропозиції, ідеї щодо покращення життя в училищі». Учні мали змогу ознайомитися зі змістом  кращих рефератів на тему «Мої права», відвідати виставку літератури на правову тематику та основних нормативно-правових актів, у яких закріплені основні права людини та громадянина.                 

  Тиждень правових знань виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні отримали багато нових знань з питань правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.