«Профілактика вживання наркотичних речовин та прекурсорів»

   06.02.2019 р. ПТУ №30 с. Торговиця відбулась година спілкування для учнів І-ІІІ курсу: «Профілактика вживання наркотичних речовин та прекурсорів». Практичний психолог Мандрик І.М. обґрунтувала причини виникнення особливої цікавості до наркотичних, психотропних речовин в учнівської молоді, саме через відсутність в процесі розвитку особистості формування життєвих цінностей, стійких життєвих позицій, убогість потреб, низького рівня духовності. Вході бесіди широко обговорювалось питання згубної дії та незворотні наслідки на органи і системи людського організму, спричинені наркотичними речовинами та їх аналогами.

   Запрошені до участі в годині спілкування начальник Новоархвангельського сектору служби з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції майор внутрішньої служби Куций О.В., інспектор ювінальної превенції патрульної поліції Нетреба Т.В. роз’яснили про юридичну відповідальність за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних, психотропних речовин.

   Під час бесіди учні мали змогу задати питання та отримати відповіді, які особливо турбують сучасну молодь, адже тема наркотиків є однією з найгостріших тем сьогодення, яке несе руйнівний вплив для здоров’я людини, сім’ї та суспільства в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.