День перемоги!!!

З 6 по 12 травня в ПТУ № 30 с. Торговиця проведено уроки пам’яті, групові заходи пов’язані з відзначенням 70-ої річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни, дня пам’яті та примирення, що відзначатиметься щороку 8 травня.

06 травня класними керівниками та майстрами виробничого навчання проведено виховні години на теми, що стосуються другої світової війни, подвигів героїв, того часу та сучасності.

07 травня 2015 року бібліотекарем ПТУ № 30 с. Торговиця Тріщенко Вітою Миколаївною було організовано книжкову виставку «Подвигу жити у віках», під час презентації виставки учням було роз’яснено значення символу «Червоний мак»

08 травня 2015 року проведено урочисту пам’ятну лінійку присвячену Дню пам’яті та примирення. Учні та колектив ПТУ № 30 с. Торговиця прийняли участь в урочистому покладанню квітів до пам’ятника воїнам загиблим під час Другої світової війни.

12 травня 2015 року учні ПТУ № 30 с. Торговиця під супроводом заступника директора з НВР та майстрів в/н було відвідана презентація відомого короткометражного фільму «Холодний Яр», що відбулась в Новоархангельському районному будинку культури. Після перегляду фільму присутні мали змогу поспілкуватись з кандидатом історичних наук Юрієм Митрофаненком, який розповідав цікаві історичні факти визвольної боротьби українського народу та  зокрема про участь та вклад у визвольну боротьбу уродженців Новоархангельського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.