День відкритих дверей

В ПТУ №30 с.Торговиця відбувся «День Відкритих дверей»

27 квітня 2017 року в ПТУ№30 с.Торговиця відбувся «День Відкритих дверей» для учнів, які мають на меті не тільки отримати атестат про повну загальну середню освіту, а й здобути професію кваліфікованого робітника, яка сьогодні має великий попит на ринку праці.

Відкрила захід директор закладу Романій О.М., ознайомила  із професіями, які готують на базі професійно-технічного училища, а саме:

ТРАКТОРИСТ–МАШИНІСТ С/Г ВИРОБНИЦТВА (КАТЕГОРІЇ А12); СЛЮСАР З РЕМОНТУ С/Г МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ; ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (КАТЕГОРІЇ В, С)

(Термін навчання – 3 роки з одержанням середньої освіти).

МУЛЯР; ШТУКАТУР; ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ

(Термін навчання – 3 роки (з одержанням середньої освіти)..

КУХАР; КОНДИТЕР (Термін навчання – 3,5 роки з одержанням середньої освіти).

ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ (ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ); (Термін навчання – 3 роки з одержанням середньої освіти).

 

НА БАЗІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 КЛАСІВ) ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

 

КУХАР; КОНДИТЕР – термін навчання 1,5  року.

ТРАКТОРИСТ–МАШИНІСТ С/Г ВИРОБНИЦТВА (КАТЕГОРІЇ А12); СЛЮСАР З РЕМОНТУ С/Г МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ; ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (КАТЕГОРІЇ В, С) (Термін навчання-2роки). Надала іформацію про роботу гуртків, зазначивши що гурток духових інструментів, який існує в нашому закладі, єдний серед професійно-технічних навчальних училищ  Кіровоградської області. Романій О.М. наголосила, що учні ПТУ№30 с.Торговиця  забезпечуються безкоштовним харчуванням та проживанням на період навчання.

Гостей заходу радо вітали учні училища, які підготували святкову програму, пригощали гостей кондитерською випічкою власного виробництва та смачним обідом в їдальні.

Практичний  психолог, яка  в/о заступника директора з НВР Мандрик І.М., старший майстер Молчанова Т.В.,провели екскурсію по навчальних кабінетах,  лабораторіях, майстернях, познайомили учнів з висококваліфікованими викладачами, майстрами в/н навчального закладу, які коротко розповіли про цікавий світ професій, які можна здобути в ПТУ№30 с.Торговиця. Профорієнтаційний захід відвідали учні Новоархангельського та  Добровеличківського районів. На згадку про теплу зустріч майбутні учні випустили в небо кольорові кульки на знак бажання вернутись в наш заклад у вересні місяці й гордо носити звання учня ПТУ№30 с.Торговиця. Ми раді вітати всіх в нашому закладі!

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.