«Батьківський авторитет – могутня сила виховання»

31 березня в ПТУ №30 с. Торговиця відбувся «круглий стіл» на тему: «Батьківський авторитет – могутня сила виховання». Учасниками «круглого столу» стали адміністрація навчального закладу, працівники служби у справах дітей сім’ї та молоді, батьки учнів першокурсників. Метою заходу була співпраця батьків та педагогів у навчально-виховному процесі, як необхідна умова розвитку дитини, а також спільна робота у виявленні та подоланні будь-яких форм фізичного або психічного насильства.

Виступ практичного психолога Мандрик І.М. був акцентований на психологічних і вікових особливостях підлітків, соціально-психологічну адаптацію учнів першокурсників, підвищений ризик суїцидальної поведінки серед учнівської молоді, вплив соціальних мереж (груп), які підігрівають інтерес до різних видів самознищення. Практичний психолог ознайомила присутніх з роботою, яку вона проводить з учнями «групи ризику», чиї особистісні риси створюють підвищений ризик суїциду, та учнями, які мають складні життєві обставини. По завершенню провела анкетування батьків «На скільки я знаю свою дитину?»

Працівники районного центру соціальної служби сім’ї дітей та молоді Головань Т.В., Пасека С.В., провели бесіду з батьками про відповідальність за виховання власних дітей, а також притягнення до відповідальності тих сімей, які не виконують батьківські обов’язки.

Старший майстер Молчанова Т.В. розповіла про навчання та дозвілля учнів, залучення учнів «групи ризику» до участі в позакласних заходах, гуртках.

 

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.